INTENCJE MSZY ŚW. 17/04/2019 - 20/06/2019

Środa 17 kwietnia 2019 

7:00

† Śp. Stefan (60 r. śm.), Barbara, Zenon, Jerzy, Bogumił, Eleonora, Włodzimierz

7:30

† Śp. Halina Czernicka ( 9 m. po śm.)

9:00

† Śp. Bolesław Caban (pogrzeb Lipowa)

13:00

† Śp. Irena Maria Jęczeń (pogrzeb Unicka)

18:30

† Śp. Marianna Salej, Danuta, Roman, Waldemar †† Stępniewscy; † Janina, Jan, Piotr †† Kańczugowscy

Czwartek 18 kwietnia 2019 

18:30

† Śp. Tadeusz Piskorek (30 dz. po śm.)

Za wszystkich kapłanów z naszej parafii

O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Izabeli i Dariusza Łukasik w 20 r. ślubu

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Kazimierz (10 r. śm.), Wiktoria, Stanisław, Apolinary i Bogusław

Piątek 19 kwietnia 2019 

18:00

Droga krzyżowa

18:30

Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 20 kwietnia 2019 

20:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Mieczysław Małek (30 dz. po śm.)

O zdrowie dla Marianny

Niedziela 21 kwietnia 2019 

6:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Za Parafian

Za żyjących członków kółek Żywego Różańca

8:30

†† zm. z rodz. Chołdzyńskich, Dzikoniów i Lewkowiczów

10:00

O trzeźwość Narodu

† Śp. Mieczysław Małek (30 dz. po śm.) od syna chrzestnego

11:30

† Śp. Krystyna Breda, Jerzy Borzym

13:00

O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Eweliny i Zbigniewa w 5 r. ślubu

16:30

O nawrócenie i przemianę życia dla Dawida

18:30

Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy prośba o pomoc, opiekę. O zdrowie Pawła i Marzeny, Moniki i Kingi, podziękowanie za udzrowienie prawnuka Przemka, za Śp. Aleksandrę (38 r. śm.), Władysława (23 r. śm.), Justynę (10 r. śm.) i Stanisława (9 r. śm.)

Poniedziałek 22 kwietnia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00

Podziękowanie za 90 lat życia i prośba o Błogosławieństwo Boże do ostatniego tchnienia dla Jadwigi

11:30

† Śp. Ryszard Abramek (20 r. śm.), Zofia Szemiot (19 r. śm.), wszytskich zm. z rodz. Grądzielów, Bobisów, Kostrzewskich,Szemiotów i Abramków.

13:00

16:30

† Śp. Sabina i Jan †† Pikulskich w kolejną rocznicę śmierci

18:30

† Śp. Bolesław Trociuk (8 r. śm.)

Wtorek 23 kwietnia 2019 

7:00

O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wojciecha z racji imienin i Doroty

7:30

† Śp. Marianna Salej, Danuta, Roman, Waldemar †† Stępniewscy; † Śp. Janina, Jan, Piotr †† Kańczugowscy

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:30

Środa 24 kwietnia 2019 

7:00

7:30

O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Łukasza z racji urodzin

18:30

Czwartek 25 kwietnia 2019 

7:00

† Śp. Janina (8 r. śm.), Aleksander

7:30

18:30

† Śp. Marek Bortacki (im.) i †† zm. z rodz.

Piątek 26 kwietnia 2019 

7:00

7:30

18:30

† Śp. Genowefa Barbara Rębacz (1 r. śm.)

Sobota 27 kwietnia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:30

Msza dziękczynno-błagalna z racji 50 r. ślubu Ligii i Bolesława Skalskich z prośbą o modlitwę za ks. Przecha

Niedziela 28 kwietnia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

O zdrowie, Boże Miłosierdzie, opiekę Matki Bożej, oraz umocnienie w Wierze dla Mieszkańców domu z ul. Strażackiej.

Dziękczynno-błagalna w intencji Leokadii, Teresy i Zofii, prosząc o potrzebne łaski i Boże Miłosierdzie.

10:00

† Śp. Franciszka (k) Saj, Franciszek Saj, Weronika Saj, Adam, Apolonia

W intencji Radia Maryja, TV Trwam i wszystkich dzieł powstałych przy Radiu

† Śp. Aleksandra (k)

11:30

Za Parafian

13:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Piotra Rodzajewskiego z prośbą o Miłosierdzie Boże i nieustającą opiekę Maryi Niepokalanej

W intencji uczestników jubileuszowej pielgrzymki "Wielkanoc w Polsce", za nich, za ich rodziny, o szczęśliwą podróż, wszelkie potrzebne łaski, o Boże błogosławieństwo dla goszczących ich rodzin i organizatorów

† Śp. Stefan Świeć i †† z rodz. Świeciów i Borsuków

16:30

† Śp. Józefa (k) Cybul (30 r. śm.) i †† zm. z rodz. Niedzielów

W podziękowaniu za otrzymane łaski o dalszą opiekę dla Roberta

18:30

† Śp. Maria Miturska (8 r. śm.)

† Śp. Bartosz Kudela (30 dz. po śm.) od mieszkańców Narutowicza 81

Poniedziałek 29 kwietnia 2019 

7:00

7:30

18:30

Dziękczynno-błagalna w intencji Ewy i Stanisława z okazji 30 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski

Wtorek 30 kwietnia 2019 

7:00

7:30

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:30

Środa 1 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Czwartek 2 maja 2019 

7:00

7:30

17:00

ślub: Magdalena Młynarska - Łukasz Pryliński

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Piątek 3 maja 2019 

7:00

8:30

† Śp. Renata Chołdzyńska

10:00

11:30

13:00

W intencji Lucyny Mościckiej w 80 r. ur., dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo

16:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Sobota 4 maja 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

13:00

chrzest: Bartosz Adamek

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

W intencji rozwoju Opus Angelorum i o powołania zakonne do zgromadzenia Braci i Sióstr Świętego Krzyża

Niedziela 5 maja 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

10:00

† Śp. Maria (im.)

† Śp. Józef Kozłowski i †† z rodz. Kozłowskich, Pietraków i Łuczywków

11:30

Za Parafian

13:00

W intencji Rodziny Czarneckich o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski

15:00

Dzień skupienia dla narzeczonych - Podwale (prowadzenie)

16:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Poniedziałek 6 maja 2019 

7:00

† Śp. Tadeusz Rybaczek (15 r. śm.) i †† z rodz. Rybaczków

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Krzysztof Derewienko (6 r. śm.)

Wtorek 7 maja 2019 

7:00

7:30

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Środa 8 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Czwartek 9 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Piątek 10 maja 2019 

7:00

7:30

16:30

Ślub: Łukasz Sokół - Weronika Stanisławczuk

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Anna Suwałowska (1 r. śm.)

Sobota 11 maja 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśccu cierpiące

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Niedziela 12 maja 2019 

7:00

Za dusze w czysćcu cierpiące

8:30

† Śp. Jan, Katarzyna, Henryk, Edward (wszyscy r. śm.), Wanda, Stanisław

† Śp. Rodziców: Maria (13 r. śm.) i Czesław Lenart oraz Aleksandra (k), Jan Jata

10:00

† Śp. Edward Buczek (13 r. śm.) i †† zm. z Rodziny

† Śp. Marianna, Wacław Gregorczyk

I Komunia święta Sióstr Urszulanek

11:30

Za Parafian

13:00

† Śp. Zofia (8 r. śm.), Stefan (2 r. śm.) Parol

† Śp. Maciej Trzciński (30 dz. po śm.)

16:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Danuta Dudek (30 dz. po śm.)

Poniedziałek 13 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Wtorek 14 maja 2019 

7:00

7:30

8:00

Msza święta Szkoły Sióstr Urszulanek

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Msza o miłość

Środa 15 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Czwartek 16 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Piątek 17 maja 2019 

7:00

7:30

† Śp. Halina Czernicka (10 m. po śm.)

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Sobota 18 maja 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Prof. Uniwerystetu Medycznego Grażyna Rajtar-Cynke (2 r. śm.)

Niedziela 19 maja 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

Dziękczynno-błagalna za Marię w 36 r. ur. o Boże Blogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego

10:00

O trzeźwość Narodu

† Śp. Tadeusz Paprota (22 r. śm.)

Rocznica I Komunii świętej dzieci ze Szkoły Sióstr Urszulanek

11:30

Za Parafian

13:00

† Śp. Franciszek Miszczak (1 r. śm.) i †† zm. z Rodziny

O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Dominiki Baran z okazji 11 r. ur.

16:30

† Śp. Stanisław Dobrowolski (25 r. śm.), Maria Dobrowolska, Tomasz i Franciszka Dobrowolscy

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Poniedziałek 20 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Wtorek 21 maja 2019 

7:00

7:30

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Msza święta w intencji zmarłych pacjentów Hospicjum im. Dobrego Samarytanina

Środa 22 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Aniela Bojarczuk (10 r. śm.) i †† zm. z rodz. Bortackich, Bojarczuków i Bojarskich

Czwartek 23 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Maria Zielińska (2 r. śm.)

Piątek 24 maja 2019 

7:00

7:30

16:00

Ślub: Roman Gieysztor - Diana Soleniec

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Sobota 25 maja 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

17:00

Ślub: Piotr Zgierski - Grażyna Ćwiczyńska

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Mieczysław Martyn 21 r. śm., Zofia Martyn 10 r. śm., Halina.

Niedziela 26 maja 2019 

7:00

Za dusze w czyśccu cierpiące

8:30

† Śp. Leokadia, Janina

10:00

Dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Franciszka, z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo

† Śp. Stefan Skrobotowicz (36 r. śm.)

11:30

I Komunia święta

13:00

W 2 r. ślubu Anety i Jacka

Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Bożą i potrzebne łaski dla Antoniego

16:30

Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Doroty i Wojciecha z racji 35 r. ślubu

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Włodzimierz Pilipczuk (59 r. śm.), Anna Pilipczuk (33 r. śm.), Apolonia Blacharska (36 r. śm.)

Poniedziałek 27 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

† Śp. Grażyna Borkowska (1 r. śm.)

Wtorek 28 maja 2019 

7:00

7:30

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Środa 29 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Czwartek 30 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Piątek 31 maja 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo majowe

18:30

Sobota 1 czerwca 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

W intencji rozwoju Opus Angelorum i o powołania zakonne do zgromadzenia Braci i Sióstr Świętego Krzyża

Niedziela 2 czerwca 2019 

7:00

Za dusze w czyśccu cierpiące

8:30

† Śp. Kazimiera Malinowska (22 r. śm.); Andrzej Panek (20 r. śm.)

10:00

† Śp. Tadeusz Grykałowski (12 r. śm.)

† Śp. Stanisław Dzikoń (2 r. śm.)

11:30

Za Parafian

13:00

W 1 r. ślubu Beaty i Andrzeja

16:30

† Śp. Henryka (k) Bogusz (16 r. śm.)

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

O Boże błogosławieństwo dla Barbary i Pawła Błaszkiewicz w 1 r. ślubu

Poniedziałek 3 czerwca 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Wtorek 4 czerwca 2019 

7:00

† Śp. Bronisława (35 r. śm.), Józef i Zofia

7:30

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Środa 5 czerwca 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Czwartek 6 czerwca 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla właścicieli i pracowników firmy VET-AGRO Sp. z o.o. w 30-lecie działalności

Piątek 7 czerwca 2019 

7:00

7:30

† Śp. Wiesław Suszek (im.)

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Sobota 8 czerwca 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

16:00

Ślub: Mateusz Starownik i Małgorzata Krupińska

17:00

Ślub: Jarosław Pyc i Wioleta Żero

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

† Śp. Marian Szabała (31 r. śm.), Paulina, Zofia, Józef Szabała i Mieczysława (k) Klimka

Niedziela 9 czerwca 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

10:00

† Śp. Zm. z rodz. Bąków: Ewa, Jan, Antoni, Katarzyna, Jan, Janina, Waldemar, Alfreda (k), Lucyna, Zbyszek

11:30

Za Parafian

13:00

Dziękczynno-błagalna z okazji 9 r. ślubu Anny i Alberta Skubiszewskich, prosząc o Boże błogosławieństwo i łaski dla całej Rodziny

16:30

† Śp. Zofia Golianek (2 m. po śm.), Hanna Gałus (4 r. śm.)

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

† Śp. Alfreda (k) i Jan Czerny (r. śm.); †† z rodz. Kondrackich, Czernych i Adamkiewiczów

Poniedziałek 10 czerwca 2019 

7:00

8:30

10:00

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Wtorek 11 czerwca 2019 

7:00

7:30

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Środa 12 czerwca 2019 

7:00

7:30

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Czwartek 13 czerwca 2019 

7:00

8:30

10:00

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Piątek 14 czerwca 2019 

7:00

7:30

16:00

Ślub: Piotr Krasucki - Dominika Karwatiuk

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Sobota 15 czerwca 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Niedziela 16 czerwca 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

śp. Genowefa, Ludwik, Adam zm. z Ziółkowskich

10:00

śp. Kazimierz Zduński 8 r. śm., Celina, Kaziemierz

O trzeźwość narodu

11:30

Za parafian

13:00

† Śp. Adolf Tryksza, Janina Pietrzak

16:30

Dziękczynno-błagalna w intencji Danuty i Tomasza Gęca w 45 r. Ślubu, prosząc o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, oraz zdrowie dla całej Rodziny.

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

† Śp. Sebastian Wolański, Edward Jaworski, zm. z rodz. Jaworskich i Skowrońskich.

Poniedziałek 17 czerwca 2019 

7:00

7:30

† Śp. Halina Czernicka (11 m. po śm.)

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Wtorek 18 czerwca 2019 

7:00

7:30

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Środa 19 czerwca 2019 

7:00

7:30

10:15

Msza święta na zakończenie roku szkolnego - Szkoła Sióstr Urszulanek

17:00

Ślub: Arkadiusz Durakiewicz - Monika Popielewicz

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Czwartek 20 czerwca 2019 

7:00

8:30

18:00

Nabożeństwo czerwcowe

18:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące