INTENCJE MSZY ŚW. 05/12/2018 - 03/02/2019

Środa 5 grudnia 2018 

6:30

O zdrowie dla Magdaleny i Wojciecha

7:30

14:00

† Śp. Roman Zduńczuk (pogrzeb Unicka)

18:30

† Śp. Maria Kocuń 21 gr

Czwartek 6 grudnia 2018 

6:30

O święte i liczne powołania do Służby Bożej

7:30

† Śp. Maria Kocuń 22 gr

8:00

† Śp. Janina Zawiślak (pogrzeb Lipowa)

12:00

† Śp. Władysława Puzowska (pogrzeb Lipowa)

18:30

† Śp. Julia Hałgas (2 r. śm.)

Piątek 7 grudnia 2018 

6:30

O nawrócenie grzeszników

7:30

† Śp. Maria Kocuń 23 gr

13:00

† Śp. Krystyna Kozakowska (pogrzeb Lipowa)

18:30

O ustanowienie święta Boga Ojca

Sobota 8 grudnia 2018 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

10:00

Dziękczynno-błagalna z okazji 19 urodzin Adama z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i dobry wybór drogi życiowejza przyczyną Matki Najświętszej

18:30

† Śp. Maria Kocuń 24 gr

Niedziela 9 grudnia 2018 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

† Śp. Waleria

† Śp. Józef Podstawka (35 r. śm.), Eugeniusz, Wiesława (k), Krystyna, Jan, Marian

10:00

† Śp. Otylia Szczepaniak (13 r. śm.), Jan, Bronisława, Leszek, Stanisława, Lucjan, Tadeusz, Seweryn, Władysław z rodz. Kominków.

† Śp. Leokadia †† rodz. Trykszów i Wojciechowskich

W intencji Domowego Kościoła

11:30

Za Parafian

13:00

† Śp. Marianna, Józef Olejarz †† rodz. Olejarzy i Strąkowskich

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla pracowników i ich rodzin oraz właścicieli i ich rodzin firmy "Kami" w kolejną rocznicę założenia

16:30

† Śp. Maria Kocuń 25 gr

† Śp. Andrzej Jan Papierkowski (30 dz. po śm.)

18:30

† Śp. Andrzej Serafin (19 r. śm.); Maria, Władysław Dyś

Poniedziałek 10 grudnia 2018 

6:30

† Śp. Maria Kocuń gr

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

Wtorek 11 grudnia 2018 

6:30

† Śp. Maria Kocuń gr

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:30

† Śp. Czesław Mazurek (17 r. śm.), Michał i Julianna, Józef i Anna.

Środa 12 grudnia 2018 

6:30

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

† Śp. Maria Kocuń gr

† Śp. Leszek Frąk (30 dz. po śm.)

Czwartek 13 grudnia 2018 

6:30

† Śp. Maria Kocuń gr

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

† Śp. Halina Kucharzewska w 32r.śm. oraz za bliskich zmarłych

† Śp. Janina Opiłowska w 8 r.śm., Marek Wysocki

Piątek 14 grudnia 2018 

6:30

† Śp. Maria Kocuń gr

8:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

10:00

Msza święta dla młodzieży

18:30

Msza o Miłość

Sobota 15 grudnia 2018 

6:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

10:00

18:30

Niedziela 16 grudnia 2018 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

śp. Kazimierz Marzec 13 r. śm., Antoni Kaczuga 11 r. śm., zm. z Rodzin

10:00

O trzeźwość narodu

† Śp. Marian Gadziński w 21 r.śm. i zmarli z rodziny Gadzińskich

† Śp. Marian Pałka, Eugenia i Józef, Kazimiera (k) Nowosad

11:30

Za parafian

13:00

† Śp. Szymon Steć (11 r. śm.)

16:30

† Śp. Janina Piotrowska (6 r. śm.). jej śp. rodzice, śp. mąż Stefan, śp. syn Zenon, †† zm. z rodz. Piotrowskich i Ścieszek

† Śp. Łucja i Bogdan Krawczyńscy w 10 r.śm.

18:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

19:00

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Poniedziałek 17 grudnia 2018 

6:30

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

† Śp. Halina Czernicka w 5 miesiąc po śmierci

19:00

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Wtorek 18 grudnia 2018 

6:30

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:30

† Śp. Wanda Zofia Bełc (30 dz. po śm.)

19:00

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Środa 19 grudnia 2018 

6:30

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

Maria Ewa Kucharzewska z okazji urodzin

19:00

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Czwartek 20 grudnia 2018 

6:30

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

śp. Edmund Rodziewicz 50 r. śm.

19:00

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Piątek 21 grudnia 2018 

6:30

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

† Śp. Zdzisław Niedziela w 8 r.śm.

† Śp. Zofia Krystyna Fall (30 dz. po śm.)

19:00

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Sobota 22 grudnia 2018 

6:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

† Śp. Helena Rodziewicz (1 r. śm.)

† Śp. Krzysztof Gontarz w 3 msc po śmierci

śp. Grażyna Grzegorczyk 3 r. śm., Jerzy Grzegorczyk

19:00

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Niedziela 23 grudnia 2018 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

10:00

† Śp. Maria i Franciszek Stypułkowscy, Paulina Stypułkowska, Maria i Adam Ziemniccy

Za Radio Maryja, TV Trwam i wszystkie dzieła powstałe przy radiu

11:30

Za parafian

Dziękczynno-błagalna w intencji Franciszka i Danuty w 40 r. ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski

13:00

O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Leny Wójcik w 1 r. ur.

16:30

† Śp. Jolanta i Antoni Wład (20 r. śm.)

18:30

† Śp. Izabela Kosior (1 r. śm.)

19:00

Poniedziałek 24 grudnia 2018 

6:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Jan Skiba, greg.

24:00

Za dusze w czyśścu cierpiące

† Śp. Czesław Wysłocki (7r.śm.), Lidia Wysłocka oraz zmarli z rodziny Wysłockich i Tusińskich

Ewa Iwona Kucharzewska (imieninowa) o Boże Błogosławieństwo

Wtorek 25 grudnia 2018 

7:00

8:30

10:00

† Śp. Renata Chołdzyńska i zmarli z rodzin Chołdzyńskich, Dzikoniów i Cewkowiczów

11:30

Za parafian

13:00

16:30

18:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

Środa 26 grudnia 2018 

7:00

Za dusze w czyśścu cierpiące

8:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

10:00

† Śp. Lesław i Mirosława Winiarczyk

11:30

13:00

Dziękczynna z okazji 65 rocznicy ślubu Marianny i Stanisława Czapskich

16:30

18:30

† Śp. Helena Kowalska w 20 r.śm.

Czwartek 27 grudnia 2018 

7:00

8:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

10:00

śp. Jan i Janina Kiszka

18:30

Śp. Stefan Jan Kucharzewski z prośbą o Boże Błogosławieństwo -urodzinowa

Piątek 28 grudnia 2018 

7:00

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

Sobota 29 grudnia 2018 

7:00

Za dusze w czyśścu cierpiące

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

† Śp. Kazimiera, Marian †† Niemiałkowscy; Jadwiga, Stefan Ptasińscy

Niedziela 30 grudnia 2018 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

† Śp. Jerzy Rola (4r.śm), Jadwiga i Bolesław Karscy

10:00

† Śp. Władysław Furmanek w 14 r.śm. i zmarli z rodziny Furmanek

11:30

Za parafian

13:00

16:30

18:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

Poniedziałek 31 grudnia 2018 

7:00

7:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:00

Nabożeństwo na zakończenie roku

18:30

Wtorek 1 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśścu cierpiące

8:30

Śp. Marianna w 24 r.śm. i Śp. Ignacy

10:00

Śp. Renata Chołdzyńska (3 r. śm.)

11:30

Za Parafian

13:00

† Śp. Jan Skiba, greg.

16:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

Środa 2 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

Czwartek 3 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

O powołania misyjne

Piątek 4 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

Za niewierzących w Boga

Sobota 5 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

7:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

W intencji rozwoju Opus Angelorum i o powołania zakonne do zgromadzenia Braci i Sióstr Świętego Krzyża

Niedziela 6 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

8:30

† Śp. Irena Milczuk (13 r. śm.), †† z rodz. Milczuków, Gryciów i Grzechników

† Śp. Paweł Rejman (1 r. śm.), Zbigniew Rejman (9 m. po śm.)

10:00

† Śp. Mirosław Kwiatosz (2 r. sm.), Franciszka (k) Mazurkiewicz (55 r. śm.), Jan Mazurkiewicz (51 r. śm.), Mirosław Mazurkiewicz (17 r. śm.), Marian Łupina (25 r. śm.), Wanda Łupina (25 r. śm.)

11:30

Za Parafian

13:00

† Śp. Czesław Rubaszka (5 r. śm.) oraz zmarłych z rodziny Rubaszków i Florów.

16:30

† Śp. Jan Skiba, greg.

18:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

Poniedziałek 7 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

† Śp. Jan Skiba, greg.

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Wtorek 8 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

† Śp. Jan Skiba, greg.

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:30

Środa 9 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

† Śp. Leokadia Tryksza

Czwartek 10 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Piątek 11 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Sobota 12 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

7:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:30

Niedziela 13 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

8:30

† Śp. Wiktor i Bronisława (k), Joanna Rękas

† Śp. Anna, Franciszek i Marek

10:00

† Śp. Stefan Piotrowski (23 r. śm.), za jego śp. Rodziców, śp. żonę Janinę, śp. syna Zenona i †† zm. z rodz. Piotrowskich

W intencji Domowego Kościoła

11:30

Za Parafian

13:00

† Śp. Karol (40 r. śm.) i †† zmarli z Rodziny

16:30

18:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

Poniedziałek 14 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Msza o miłość

Wtorek 15 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:30

Środa 16 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Czwartek 17 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

† Śp. Halina Czernicka (6 m. po śm.)

Piątek 18 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Sobota 19 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

7:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

Za dusze w czyśccu cierpiące

18:30

Niedziela 20 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

8:30

10:00

O trzeźwość Narodu

11:30

Za Parafian

13:00

16:30

18:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

† Śp. Stefan Kucharzewski (58 r. śm.), i †† Bliscy zmarli

Poniedziałek 21 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Wtorek 22 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:30

† Śp. Krzysztof Gontarz (4 m. po śm.)

Środa 23 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Msza święta w intencji zmarłych pacjentów Hospicjum im. Dobrego Samarytanina

Czwartek 24 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Piątek 25 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

8:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

10:00

18:30

ZA PARAFIAN

śp. Zofia Fall, Józefa i Stanisław Gąszcz, Maria i Zdzisław Fall.

Sobota 26 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

7:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:30

Niedziela 27 stycznia 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

8:30

śp. Marianna Błach 17 r. śm., ++ Aniela i Karol Kołodziej

10:00

O Boże błogosławieństwo dla Gabrieli z racji 15 r. ur.

Dziękczynna z prośbą o Boże Błogsoławieństwo dla Elżbiety i Mariana Milanowskich z racji 35 r. ślubu, szczególnie o dalsze zdrowie dla męża

11:30

Za Parafian

16:30

18:30

† Śp. Izabela Kosior, greg

Poniedziałek 28 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

Wtorek 29 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

10:00

Msza święta wotywna do św. Antoniego

18:30

Środa 30 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Izabela Kosior, greg

7:30

† Śp. Stanisław Jan Stasieczek, greg.

18:30

† Śp. Jerzy Rebeta greg.

Czwartek 31 stycznia 2019 

7:00

† Śp. Jerzy Rebeta greg.

7:30

18:30

Piątek 1 lutego 2019 

7:00

† Śp. Jerzy Rebeta greg.

7:30

18:30

Sobota 2 lutego 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00

18:30

W intencji rozwoju Opus Angelorum i o powołania zakonne do zgromadzenia Braci i Sióstr Świętego Krzyża

† Śp. Jerzy Rebeta greg.

Niedziela 3 lutego 2019 

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:30

† Śp. Jerzy Rebeta greg.

10:00

† Śp. Bronisława Furmanek (5 r. śm.) †† z rodz. Maciągów

11:30

Za Parafian

13:00

† Śp. Jerzy Baran (10 r. śm.)

16:30

18:30