Ogłoszenia 03-01-2021

  1. Dziś I niedziela miesiąca stycznia. Na mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek o 10:00 msza wotywna do św. Antoniego. W środę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, msze święte jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie święcimy w tym dniu kredę i kadzidło, ofiary z tacy są przeznaczone na misje. W I czwartek miesiąca po mszy wieczornej adoracja i modlitwa o powołania i w intencji osób konsekrowanych.
  3. Zapraszamy na msze święte w intencji parafian o godz. 18:30, na których prosimy o Błogosławieństwo dla naszych rodzin (zazwyczaj udzielane podczas wizyty duszpasterskiej). Można przynieść ze sobą wodę do pokropienia domów i przedmioty do poświęcenia. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców z następujących ulic:  poniedziałek – Narutowicza 64-83 (parzyste i nieparzyste) ; wtorek – Obrońców Pokoju, Raabego, Uniwersyteckiej, Grottgera; w czwartek – Skłodowskiej i Rowerowej; w piątek – Ochotniczej i Szczerbowskiego a w sobotę – Strażackiej i Piłsudskiego. Plan jest dostępny w gablocie przed kościołem i na stronie parafii
  4. Przyszła niedziela to Święto Chrztu Pańskiego – kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego
  5. Polecamy prasę katolicką: w „Niedzieli” artykuł: „Błogosławcie a nie złorzeczcie”, a w „GN” –   ciekawy felieton o sytuacji Kościoła w Hiszpanii.
  6. Zmarli parafianie: † Śp. Kazimiera Szklanowska , Wanda Bojczuk.

Dodaj komentarz