Ogłoszenia 20.12.2020

1. Niedzielą dzisiejszą rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje adwentowe potrwają do wtorku włącznie w poniedziałek i wtorek msze z nauka rekolekcyjna o 6.30. roraty, następna o 8.30. o 10.00 i o 18.30. Wtorek dzień spowiedzi. Rekolekcje głosi ks. dr Wojciech Różyk proboszcz z parafii Starościn. Serdecznie ks. Wojciecha w naszej parafii witamy. Ofiary zebrane na tace w poniedziałek i we wtorek przeznaczamy do dyspozycji rekolekcjonisty

2.Komedna Miejska Policji w Lublinie kieruje apel zwłaszcza do seniorów o roztropność, ponieważ ostatnimi czasy wzmogły się wyłudzania pieniędzy na tzw. wnuczka i nie tylko , posłuchajmy apel skierowanego do mieszkańców naszej parafii.

3.We wtorek tradycyjnie o 10.00. msza wotywna do św. Antoniego z nauka rekolekcyjną.

4.Są jeszcze opłatki na stół wigilijny do nabycia w zakrystii lub na stoliku przy starej ambonie.

5. W Wigilię zapraszamy do udziału we mszy świętej zbiorowej za naszych bliskich zmarłych, która będzie odprawiona o godz. 8:30. Ich imiona możemy zapisać w zakrystii. W tym dniu kancelaria parafialna będzie zamknięta. O 24.00.zapraszamy na mszę św. -Pasterkę poprzedzoną śpiewem Nowenny do Bożego Narodzenia. Ofiary złożone na tace na tej mszy przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.

6. Przed nami 25 grudnia uroczystość Narodzenia Pańskiego msze w porządku niedzielnym. 26 grudnia św. Szczepana tradycyjnie usłyszymy List Rektora KUL a ofiary złożone na tace przeznaczamy na nasz Uniwersytet.

7.27 grudnia to Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia – Niedziela św. Rodziny oddamy pod opiekę Św. Rodziny, rodziny naszej parafii.

8.Polecamy prasę katolicką w Niedzieli jest ciekawy artykuł pt. Po co Boże Narodzenie ?” oraz inny  „Po co nam Kościół ?” a w „GN” zachęcamy by przeczytać artykuł o „Jubileuszowym Roku Jakubowym 2021”.

9.Zmarli parafianie: +śp.Piotr Kuszyk, Barbara Ćwiklińska ,Wanda Małek ,s.Zofia Kukiełka – urszulanka .

Dodaj komentarz