Ogłoszenia 22-11-2020

  1. Niedziela dzisiejsza to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny, za tydzień I Niedziela Adwentu. Msze św. Roratnie w Adwencie będą sprawowane w dni powszednie o 6.30, czyli porządek dnia msza o 6.30. następna o 7.30. i 18.30.
  2. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczamy na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.
  3. W przyszłą niedziele na mszach poświęcimy opłatki na stół wigilijny w naszych domach, jeśli ktoś by chciał wziąć do swojej kamienicy czy bloku by zanieść sąsiadom, będziemy bardzo wdzięczni. Opłatki do odebrania w zakrystii, będą także przy stoliku pod chórem.
  4. Za tydzień w ramach niedzieli powołaniowej będziemy gościć w naszej parafii wychowawcę z naszego Seminarium Duchownego.
  5. W liturgii kościoła we wtorek wspominamy św. Andrzeja Dunk – Lac i towarzyszy męczenników narodu wietnamskiego. We wtorek również o 10.00, msza wotywna do św. Antoniego, w środę św. Katarzyny Aleksandryjskiej odnowiony jej obraz stoi w bocznej kaplicy.
  6. Polecamy prasę katolicką w Niedzieli polecamy artykuł :”Gdzie jest dusza’? oraz „Zmieniają życie”- rzecz o sakramentach św. A W „GN” polecamy świadectwo o życiu zmarłego ks. Piotra Sikory wikariusza z katedry, pracował także w naszej parafii w latach 2007-2009.
  7. Zmarli parafianie w minionym tygodniu : +śp Aleksander Niewielski ,Jakub Bajorek, Leokadia Sieńko.

Dodaj komentarz