Ogłoszenia 23 sierpnia 2020

  1. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na przybory szkolne przeznaczone dla dzieci w ramach akcji CARITAS „Tornister pełen uśmiechów”.
  2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy następujące święta i wspomnienia: jutro, w poniedziałek – święto św. Bartłomieja Apostoła. We wtorek tradycyjnie zapraszamy na godz. 10.00. na mszę wotywną do św. Antoniego. W środę 26 VIII – Uroczystość NMP Częstochowskiej -msze o 7.00. 8.30. 10.00. i 18.30 (kancelaria parafialna w tym dniu czynna tylko po południu od 16.00 – do 18.00). We czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek – św. Augustyna,a w sobotę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. Nastąpiła zmiana daty I komunii św. z ostatniej niedzieli września na 20 września, dlatego pragniemy się spotkać z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do Uroczystości I Komunii w I sobotę września (5 września) o godz. 10.00.
  4. Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego, czekamy na ostateczne wytyczne, co do sposobu edukacji , niestety pandemia przybiera na sile, zachęcamy wszystkich do roztropności i zachowania zasad bezpieczeństwa .
  5. Polecamy prasę katolicką: w „Niedzieli” artykuł: ”Polski charyzmat Maryjny”, a w „GN” – „Dlaczego celebryci nie chrzczą dzieci?” oraz „ Kto skorzysta z pandemii”?

Dodaj komentarz