Ogłoszenia 4 paźdz. 2020

 1. Dziś I niedziela miesiąca października. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Usłyszeliśmy List Episkopatu przygotowujący nas do Dnia Papieskiego, który będziemy obchodzić w przyszła niedzielę.
 2. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczamy na nasze Seminarium Duchowne w imieniu ks. Rektora, wychowawców i kleryków składamy serdeczne – Bóg zapłać.
 3. Adoracje Najświętszego Sakramentu, które zwykle mamy w I niedziele miesiąca, ze względu na list Episkopatu przenosimy na przyszłą niedzielę.
 4. Po mszy św. O godz. 16.30. zapraszamy studentów na spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego.
  5.Zapraszamy na msze wotywne do św. Antoniego w każdy wtorek o 10.00. W tym tygodniu, jak w każdy I wtorek, po mszy wotywnej spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci. Zapraszamy!
 5. Przypominamy o codziennym październikowym nabożeństwie różańcowym w naszej parafii o godz. 18.00. Zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież.
 6. W liturgii kościoła wspominać będziemy w tym tygodniu: jutro, w poniedziałek, św. Faustynę Kowalską. W środę – NMP Różańcową.
 7. Niepokojący jest wzrost zarażeń koronawirusem, zachęcamy więc do ostrożności, noszenia maseczek, także tu w świątyni. Zawsze można skorzystać ze środków dezynfekcyjnych – pod chórem jest płyn dezynfekcyjny w dyfuzorze.
 8. Polecamy prasę katolicką: w Niedzieli ciekawy artykuł „Tam, gdzie ludzie nie chodzą do kościoła” a w ”GN” – „Kiedy aniołowie wpadają w zachwyt” oraz „O modlitwie różańcowej”
  10.Zmarli parafianie w tym tygodniu: † Śp. Kazimiera Drob, Anna Ławnikowicz i Zbigniew Nadratowski.

Dodaj komentarz