OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

11 grudnia 2022

III NIEDZIELA ADWENTU

1.III Niedziela Adwentu rozpoczęliśmy nasze rekolekcje potrwają do wtorku włącznie ,plan mszy z naukami na tablicy ogłoszeń w korytarzu , w poniedziałek i wtorek  msze z naukami o godz. 7.00.(Roraty) ,8.30. 10.00. i 18.30. pół godziny przed każda mszą i podczas mszy spowiedź adwentowa. We wtorek o 10.00. msza rekolekcyjna będzie też mszą wotywną do św. Antoniego. Wtorek w liturgii to wspomnienie św. Lucji dz./m.

2 .W środę wspomnienie św. Jana od Krzyża  msza wieczorowa będzie wotywna do św.. Walentego z racji 14 dnia miesiąca.

3. Mamy opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas  .

4.Podany został plan wizyty duszpasterskiej jest wydrukowany są małe poprawki dotyczące ul.Chopina , Zamojskiej, Orlej Kruczej ,Konopnickiej i Solnej. Będziemy także na bieżąco ogłaszać porządek wizyty duszpasterskiej.

5.W Boże Narodzenie nie ma mszy o 7.00.rano zaczynamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego o Północy Pasterka ,następna msza o 8.30. i kolejne wg porządku niedzielnego.

6.Tradycyjnie od 16 grudnia rozpoczniemy Nowennę do Bożego Narodzenia w ramach mszy wieczorowej .

7.W Wigilie Bożego Narodzenia o 7.30. msza za wszystkich zmarłych z tego roku.

8.Caritas naszej diecezji organizuje spotkanie wigilijne 24 grudnia o godz. 1o.00. dla ubogich i bezdomnych  w Hali Targów przy ul. Dworcowej 11, Caritas szuka także woluntariuszy , którzy by pomogli przy organizacji tego spotkania , żeby wejść na sale trzeba odebrać w ośrodku dla osób bezdomnych Ul. Unii Lubelskiej 15 zaproszenia . One pomogą w logistyce ile osób może przyjść na spotkanie.

9.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej .

10. Zmarli parafianie w minionym tygodniu:+ Andrzej Staniak, Krzysztof Bonk,Teresa Pietroń ,

Dodaj komentarz