Ogłoszenia parafialne 02 grudnia 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

2 grudnia 2018

I NIEDZIELA ADWENTU

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie, jak również za wszystkie inne ofiary, zwłaszcza te składane na potrzeby naszej parafii. Ks. Kleryk przy wyjściu z kościoła ma okolicznościowe kalendarze, które można otrzymać za dowolną ofiarą.

 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy okres adwentu. Czasu radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. W czasie adwentu od poniedziałku do soboty zapraszamy na msze św. roratnie o godz. 6.30, zaś w soboty dodatkowo o godz. 18.30.
 3. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii w dniach 14 – 15 – 16 grudnia.
 4. Przy wyjściu z kościoła można już od najbliższej niedzieli nabyć świece adwentowe, składając ofiarę a Caritas.
 5. Dziś na mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy opłatki, które będą roznoszone począwszy od czwartku. Wszystkich, którzy chcieliby i mogli pomóc w roznoszeniu opłatków proszę o osobisty kontakt. Osoby roznoszące opłatki będą posiadały upoważnienie proboszcza oraz co jest ważne plan wizyty duszpasterskiej. Jeśli ktoś nie będzie posiadał bądź upoważnienia bądź planu kolędy, oznacza to, że nie będzie to osoba posłana przez parafię. Ofiary z opłatków pomogą nam w kontynuowaniu prac związanych z odwodnieniem kościoła.
 6. Wyjście do chorych przed świętami w najbliższy pierwszy piątek miesiąca, albo w sobotę 22 grudnia do południa.
 7. Mamy wolne intencje mszy św., w tym gregioriańskich. Są także wolne intencje w dni świąteczne.
 8. We wtorek po mszy o 10:00 spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci
 9. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca.
 10. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia, msze 06:30, 08:30, 10:00 i 18:30. W tym dniu przypada też Godzina Łaski od 12 do 13. Kościół będzie wówczas otwarty. Zapraszamy do modlitwy.
 11. Ofiary do puszek przez cały okres adwentu na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
 12. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu przyjęliśmy Jana Łukasza Ścigockiego oraz Amelię Żelazko. Przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie: Grzegorz i Magdalena Żelazko. Do Pana odszedł Henryk Pędlewski.

Dodaj komentarz