Ogłoszenia parafialne 04 listopada 2018 r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4 listopada 2018

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przeżywając miesiąc listopad, zachęcamy do szczególnej modlitwy za zmarłych. Możemy polecić ich imiona w modlitwie różańcowej na tzw. kartach wypominkowych, Mamy też wolne intencje mszy św. w tym gregoriańskich na miesiąc listopad. Zawsze za dowolną ofiarą.
  2. Dziś ofiary do puszek na organizację „Pomoc Kościołowi w potrzebie”.
  3. We wtorek po mszy o godz. 10:00 spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci
  4. Za tydzień w niedzielę 11 listopada odprawimy mszę św. za Ojczyznę o 18:30. Zachęcam również do zamanifestowania tego dnia naszej miłości do Ojczyzny, wywieszenie barw narodowych, oraz w sposób szczególny do modlitwy za Ojczyznę.
  5. 14 listopada msza o miłość – „Silniejsza od śmierci” – o powrotach dusz czyśćcowych.
  6. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie pielgrzymką planowaną na lipiec 2019 „via Baltica – Sankt Petersburg”, zapraszamy już za tydzień na po mszy św. o 13.00, czyli ok. godz. 14.00 na spotkanie organizacyjne.
  7. Zapraszamy na pielgrzymki organizowane w 2019 r. W lutym do Ziemi świętej i Ziemi świętej z Jordanią oraz do Libanu – szlakiem św. Szarbela. W marcu do południowych Włoch czyli do m in. o. Pio, Matki Bożej Pompejańskiej, zaś w czerwcu do Padwy, Asyżu i Rzymu. Zapraszamy też na pielgrzymki do Sankt Petrersburga, USA inne. O kierunkach będziemy informować sukcesywnie. Szczegółowe informacje na stronie parafii, w Biurze na parkingu oraz u ks. Proboszcza.
  8. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu przyjęliśmy do Kościoła Hannę Berej.

Dodaj komentarz