Ogłoszenia parafialne 07 października 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

7 października 2018

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godzinie 18.00

  2. We czwartek 11 października zapraszamy na mszę św. za Ojczyznę. Modlić się będziemy o zwycięstwo cywilizacji życia w mieście i Ojczyźnie.

  3. Za tydzień 14 października zapraszamy na godz. 18.30 na kolejną Mszę o Miłość z katechezą o miłości i czuwaniem przy relikwiach św. Walentego. Temat katechezy – „Studencka Miłość”.

  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na renowację figurki Matki Bożej oraz inne potrzeby parafii. W minioną niedzielę z ofiar składanych do puszki na ten cel oraz przekazanych indywidualnie przez Wiernych wpłynęło 2945,07. Zbliżamy się więc do sumy końcowej, potrzebnej do sfinansowania prac.

  5. W sobotę 27 października ks. Paweł organizuje pielgrzymkę do Warszawy do Świątyni Opatrzności Bożej i do sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Koszt: 80 zł. Zapraszamy również na pielgrzymki zagraniczne. W roku 2019 będziemy pielgrzymować do Ziemi Świętej z Jordanią, do Włoch Północnych i Południowych oraz w innych, kolejno ogłaszanych kierunkach. Informacje u ks. Proboszcza oraz na stronie parafii.

  6. Przypominamy, że parafia wraz z Fundacją pod Damaszkiem prowadzi Przystań Wsparcia Życia Rodzinnego, gdzie można skorzystać ze spotkań z psychologami, prawnikiem i duszpasterzem.

  7. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli zapisywać imiona naszych Bliskich zmarłych na kartkach wypominkowych.

  8. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu przyjęliśmy do Kościoła: Laurę Jakubowską. Przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie: Konrad Łosicki i Katarzyna Warchocka. Do Pana odeszli: Jadwiga Suszyna i Kazimiera Iwanejko.

Dodaj komentarz