OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 października 2021 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
10 października 2021
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Niedzielę dzisiejszą przezywamy jako to XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się” , tradycyjnie do puszki zbieramy ofiary na Papieski Fundusz Stypendialny .W imieniu stypendystów składamy serdeczne podziękowanie za modlitwę i ofiarę .Na mszach o 10.00.11.30. i 13.00. usłyszymy świadectwo młodzieży , stypendystów , którzy dzięki temu wsparciu mogli się kształcić.
  2. We wtorek tradycyjnie zapraszamy na msze wotywną do św. Antoniego na godz. 10.00.
  3. W środę w liturgii Kościoła wspominamy bł. Honorata Koźmińskiego .
  4. W czwartek 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela , wszystkim wychowawcom i pracownikom szkól składamy najlepsze życzenia :wielu łask Bożych , wieczorne nabożeństwo różańcowe ofiarujemy w int. nauczycieli ,zapraszamy młodzież , rodziców i wychowawców do wspólnej modlitwy.
  5. W piątek 15 października w liturgii wspominamy św. Teresę od Jezusa z Avilla. A w sobotę św. Jadwigę Śląską – jest to jednocześnie rocz. 43 wyboru na Stolicę Piotrowa kard. Karola Wojtyłę – dziś św. Jana Pawła II .
  6. Polecamy prasę katolicką :w Niedzieli polecamy artykuł „Oni nie wstydzą się modlitwy ! Znani o Różańcu. A w „GN” polecamy artykuł o „Cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem kard. Wyszyńskiego.
  7. Zmarli parafianie: + śp. Anna Nowak i Marianna Olszówka .

Dodaj komentarz