Ogłoszenia parafialne 11 listopada 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

11 listopada 2018

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś narodowe święto i zarazem setna rocznica odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dziękczynieniu Bogu za dar odzyskanej wolności oraz o modlitwie za wszystkich sprawujących władzę, aby umieli dobrze korzystać z powierzonego im zaufania. Msza św. za Ojczyznę dziś o godz. 18.30.
  2. W związku z decyzją władz państwowych o przedłużeniu na 12 listopada świętowania Dnia Niepodległości, kancelaria w dniu jutrzejszym parafialna będzie nieczynna.
  3. Przeżywając miesiąc listopad, zachęcamy do szczególnej modlitwy za zmarłych. Możemy polecić ich imiona w modlitwie różańcowej na tzw. kartach wypominkowych, Różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych codziennie o godz. 18.00. Mamy też wolne intencje mszy św. w tym gregoriańskich na miesiąc listopad oraz kolejne miesiące. Zawsze za dowolną ofiarą.
  4. 14 listopada msza o miłość – „Silniejsza od śmierci” – o powrotach dusz czyśćcowych.
  5. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie pielgrzymką planowaną na lipiec 2019 „via Baltica – Sankt Petersburg”, zapraszamy dziś po mszy św. o 13.00, czyli ok. godz. 14.00 na spotkanie organizacyjne.
  6. Zapraszamy na pielgrzymki organizowane w 2019 r. W lutym do Ziemi świętej i Ziemi świętej z Jordanią oraz do Libanu – szlakiem św. Szarbela. W marcu do południowych Włoch czyli do m in. o. Pio, Matki Bożej Pompejańskiej, zaś w czerwcu do Padwy, Asyżu i Rzymu. Zapraszamy też na pielgrzymki do Sankt Petrersburga, USA inne. O kierunkach będziemy informować sukcesywnie. Szczegółowe informacje na stronie parafii, w Biurze na parkingu oraz u ks. Proboszcza.
  7. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu przyjęliśmy do Kościoła Cezarego Zielińskiego. Do Pana odeszli śp. Ryszard Staniewski i Alina Kasprzak.

Dodaj komentarz