Ogłoszenia parafialne 16 grudnia 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 grudnia 2018

III NIEDZIELA ADWENTU

  1. W czasie adwentu od poniedziałku do soboty zapraszamy na msze św. roratnie o godz. 6.30, zaś w soboty dodatkowo o godz. 18.30.

  2. Od dziś Nowenna do Dzieciątka Jezus, po mszy św. o 18:30

  3. Dziś kończymy nasze parafialne rekolekcje. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby księdza rekolekcjonisty. Zwyczajem naszej parafii stają się też powoli tzw. rekolekcje last minute. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi i okazją do spowiedzi tuż przed świętami. Zapraszamy więc wszystkich, którym nie udało się skorzystać jeszcze z rekolekcji w piątek, sobotę na godz. 18.30 oraz niedzielę w porządku niedzielnym. Temat nauk „w oczekiwaniu na Miłość”

  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece adwentowe, składając ofiarę na Caritas.

  5. Trwa roznoszenie opłatków. Wszystkich, którzy chcieliby i mogli pomóc w roznoszeniu opłatków proszę o osobisty kontakt. Zostały nam już tylko ulice Górna, Skłodowskiej i Piłsudskiego. Trzeba więc dosłownie trzy osoby, które poświęciłyby jeden wieczór, aby nam pomóc. Osoby roznoszące opłatki posiadają upoważnienie proboszcza oraz co jest ważne plan wizyty duszpasterskiej. Jeśli ktoś nie będzie posiadał bądź upoważnienia bądź planu kolędy, oznacza to, że nie będzie to osoba posłana przez parafię. Ofiary z opłatków pomogą nam w kontynuowaniu prac związanych z odwodnieniem kościoła.

  6. Wyjście do chorych w sobotę od 9:00. Zapisy do piątku do 18:00.

  7. Mamy wolne intencje mszy św., w tym gregioriańskich. Są także wolne intencje w dni świąteczne.

  8. Korzystając z dobrych cen biletów na samolot zapraszamy na pielgrzymki do Ziemi Świętej z Jordanią na 2-13 lutego 2019, do O. Pio do Włoch na 1-8 marca oraz do Padwy, Asyżu i Rzymu na 4-11 czerwca 2019. Serdecznie zapraszamy!

  9. W minionym tygodniu do Pana odeszła śp. Wacława Kowalik.

Dodaj komentarz