Ogłoszenia Parafialne 16 września 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 września 2018

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Trwają prace renowacyjne figurki Matki Bożej oraz prace przy odwilgoceniu Kościoła. Bóg zapłać za kolejne ofiary przekazywane na te cele.
 2. W najbliższy piątek wyjeżdżamy o 4.00 na pielgrzymkę do Medjugorie. Prosimy o modlitwę, oraz zabieramy ze  sobą intencje całej Parafii.
 3. Spotkanie organizacyjne dla obu grup pielgrzymów udających się w październiku do Ziemi Świętej odbędzie się dziś po mszy o 18.30.
 4. Zapraszamy też na inne pielgrzymki – do Ziemi Świętej, Fatimy i Montserrat, śladem św. Szarbela, do Ojca Pio, Rzymu i inne. Szczegóły na stronie internetowej, w kancelarii oraz codziennie w biurze na naszym parkingu.
 5. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza do korzystania z Przystani Wsparcia Życia Rodzinnego, gdzie dyżury pełnią psychologowie (pn i śr), prawnik (wt) i ksiądz (czw). Szczegóły na plakacie i u księdza proboszcza.
 6. Zapisy na przygotowanie do I komunii i bierzmowania do końca września. Przypominam, że zgody na I komunię poza parafią będą wydawane tylko tym, którzy przejdą roczne przygotowane w naszej parafii.
 7. Harcerki ZHR u zapraszają dzieci do wstąpienia w szeregi organizacji. Zapisać będzie się można po mszy św. o godz. 13.00 oraz 16.30 i 18.30.
 8. Dziś zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
 9. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. Msze święte w porządku półświątecznym, o 8.30 msza dla Szkoły Sióstr Urszulanek. Po mszy świętej o godzinie 10.00 zapraszamy na film religijny (to propozycja na każdy III wtorek miesiąca).
 10. W piątek od 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania,
 11. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu włączyliśmy do Kościoła: Jakub Jakubczyk i Iga Świtaj. Przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie: Michał Grzeszczak i Aleksandra Maciejewska, Jakub i Ksenia Waga. Do Pana odszedł śp. Franciszek Gantner.

Dodaj komentarz