OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 października 2021 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 października 2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Gościmy w naszej parafii polsko-ukraiński zespól muzyczny ‘Solowej” z Tarnopola na Ukrainie ,grupa młodych ludzi , którzy pragną dzielić się swymi wokalnymi i instrumentalnymi talentami będzie śpiewać pieśni religijne na mszach .Można także nabyć u nich płytę CD z różnymi pieśniami w ich wykonaniu , dochód ze sprzedanych płyt jest  przekazywany na pomoc potrzebującym dzieciom w Domach Dziecka w obwodzie tarnopolski.
 2. Dzisiejsze ofiary zebrane na tace przeznaczamy na Misje św. Przypominamy również o nabożeństwach różańcowych w naszym kościele codziennie o 18.00.
 3. Jutro w Liturgii Kościoła wspominamy św. Łukasza patrona Lekarzy i Pielęgniarek  wieczorne nabożeństwo różańcowe ofiarujemy za Służbę Zdrowia.
 4. W wtorek tradycyjnie o 10.00. msza wotywna do św. Antoniego.
 5. W środę wspomnienie św. Jana Kantego patrona diecezji.
 6. W Piątek wspomnienie św. Jana Pawła II .
 7. Na tablicy ogłoszeń przed kościołem jest plakat Fundacji Dwunastu Kroków- fundacja prowadzi warsztaty terapeutyczno-rozwojowe więcej informacji telefon kontaktowy  i adres na plakacie.
 8. Dziś o 14.00. przy naszej Figurze MB Niepokalanie Poczętej w ogródku będzie różaniec za Ojczyznę poprowadzony przez Lubelskie Grupy Radia Maryja – zapraszamy chętnych do wspólnej modlitwy.
 9. Przyszła Niedziela Rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele Powszechnym .
 10. Polecamy prasę katolicką : w Niedzieli proponujemy artykuł związany z 43 rocz wyboru kard. Wojtyły na Tron Piotrowy pt. „Ten wybór dał nam wolność” a w „GN „ –„Człowiek ( według) Teresy o św. Karmelitance z Avilla .
 11. Zmarli parafianie w minionym tygodniu + śp. Antoni Wójcicki.

Dodaj komentarz