Ogłoszenia parafialne 20 października 2019

  1. Dziś w kościołach odbywa się doroczne liczenie wiernych.
  2. W miesiącu październiku codziennie nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00.
  3. Po mszach św. można pobrać kartki wypominkowe, wypełnione przekazać księdzu, lub zapisać imiona zmarłych. Prosimy o wskazywanie na kartkach dat, kiedy będą odczytane wypominki pomiędzy 2 a 17 listopada.
  4. Po mszy św. o 11.30 spotkanie uczestników pielgrzymki do Meksyku.
  5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Rozdawać będziemy Boże Krówki zbierając tym razem ofiary na nową kotarę wejściową do drzwi kościoła. Za poprzednio zbierane ofiary prowadzimy prace zabezpieczające i naprawcze muru oporowego skarpy kościoła.
  6. Za tydzień msza św. o 16.30 odprawiona będzie o odnowę moralną narodu oraz o zwycięstwo cywilizacji życia. Po mszy św. spotkanie w Sali św. Józefa połączone z dyskusją na temat: „W poszukiwaniu dróg odnowy moralnej”.
  7. 31 października organizujemy II Marsz Wszystkich Świętych. O 18.30 msza św. z okolicznościowym kazaniem, zaś po mszy przemarsz deptakiem korowodu świętych. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.
  8. Mamy wolne intencje mszy św., w tym gregoriańskich. Intencje zamawiać możemy w zakrystii lub kancelarii.
  9. Zapraszam na pielgrzymkę połączoną z rekolekcjami adwentowymi, jaką poprowadzę w Ziemi Świętej w dniach 11 – 17 grudnia br. Wylot z Lublina, zapisy bezpośrednio u ks. Proboszcza.
  10. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu przyjęliśmy do Kościoła. Jana Zuchniarza, Jana Racę i Mateusza Nowackiego. Przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie Zbigniew i Anna Husińscy.

Dodaj komentarz