Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
14 listopada 2021
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dzisiejsza Niedziela to XIII Dzień Solidarności z Kościołem Przeładowanym , w tym roku „Solidarni z Libanem” można wesprzeć głodujące dzieci w Libanie wysyłając SMS – szczegóły na obrazku- folderze ,który aby wziąć ze sobą nawet jeśli się nie wyśle sms. -Dzisiejsze ofiary złożone na tace przeznaczone są na budownictwo sakralne w naszej diecezji , z tej puli środków finansowych i nasza parafia otrzymuje wsparcie w pracach renowacyjnych.

2.W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy 17 XI w środę Św. Elżbiete Węgierską ,w czwartek 18 XI – bł Karolinę Kózkówną , w sobotę św. Rafała Kalinowskiego.

3.Zapraszamy na mszę wotywną do św. Antoniego we wtorek o godz. 10.00.

  1. Przyszła Niedziela to ostatnia niedziela roku liturgicznego – Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata za dwa tygodnie adwent .

5.Jutro kończymy różaniec wypominkowy polecimy wszystkich wspomnianych zmarłych , parafian i naszych bliskich miłosierdziu Bożemu zapraszamy na 18.00.

  1. Polecamy prasę katolicką : w Niedzieli ciekawy artykuł „ Święci na każdy kłopot „ oraz „ Krzyż na szyi ozdoba czy wyznanie wiary” a w”GN” polecamy interesujący wywiad z goszczącym w Lublinie księdzem Józefem Niżnikiem ,któremu ukazuje się św. Andrzej Bobola.
  2. Zmarli parafianie :+ śp. Bożena Golczewska .

Dodaj komentarz