ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
2 stycznia 2022
II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
1.II Niedziela po Narodzeniu Pańskim jednocześnie I niedziela miesiąca stycznia po mszach adoracja po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
2.W Święta Bożego Narodzenia wybuchł pożar w domu naszej parafianki przy ul. Piłsudskiego przy tym babci naszego byłego kościelnego p. Mateusza Solowskiego, kto może prosimy o wsparcie materialne , przed kościołem p. Mateusz będzie stał z puszką -ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za gest pomocy.
3.Kontynujemy msze kolędowe o 18.30. w poniedziałek zapraszamy mieszkańców ul.Głębokiej,Wiercińskiego ,Rowerowej i Lipowej.
We wtorek 04 stycznia mieszkańców ul.Chopina, Wschodniej, Środkowej.
W środę 05 stycznia mieszkańców ul.Bernardyńska, Zamojska, Boczna Rusałki,Bulwarowa, Miła ,Rusałka,Wesoła,Peowiaków.
W piątek 07 stycznia mieszkańców ul.Dolna Panny Marii,Graniczna, Górna, Gminna,Zesłanców Sybiru(d.Hempla).
W sobotę 08 stycznia mieszkańców ul.Okopowa, Konopnicka,Orla,Solna,Krucza.
4.We wtorek tradycyjnie zapraszamy na msze wotywną do św. Antoniego.

  1. Czwartek 6 stycznia to Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli na mszach poświecenie kredy i kadzidła ofiary złożone na tace przeznaczamy na Misje Św. W tym roku przedstawiciele grupy parafialnej Opus Angelorum -Dzieła Aniołów przygotowali kadzielnice do spalenia kadziła w naszych domach jak to mamy zwyczaj czynić w Trzech Króli kadzielnice do nabycia przy stoliku pod chórem . 6 stycznia to jednocześnie I czwartek miesiąca po mszy wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w int. świętości życia osób konsekrowanych.
  2. I piątek miesiąca od 9.00. odwiedzimy chorych .
  3. Przyszła Niedziela 9 stycznia to Niedziela Chrztu Pańskiego, ofiary złożone na tace przeznaczamy na nasze Seminarium Duchowne .
    8.Polecamy prasę katolicką :w Niedzieli proponujemy artykuł „ Bóg nie jest zagadką „
  4. Zmarli parafianie : + Barbaraa Wośko . RiP.

Dodaj komentarz