Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 maja 2022

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.V Niedziela Wielkanocna jak ogłaszaliśmy tydzień temu mamy kremówki papieskie jako cegiełka na wsparcie Spotkań Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej w cenie 7 złotych .

2. Jutro w liturgii Kościoła mamy święto św. Andrzeja Boboli  zakonnika jezuity Patrona Polski .Przypada 20 rocz. ogłoszenia św. Andrzeja patronem Polski

3. We wtorek tradycyjnie o 10.00. msza wotywna do św. Antoniego – serdecznie zapraszamy.

4.Trwają prace renowacyjne w naszym kościele serdeczne Bóg zapłać za ofiary 1000 zł i 500 zl na ten cel .Jest zakrystia otwarta można wejść i zobaczyć stan kościoła .

5.Przypominamy ,że o 18.00. każdego dnia jest nabożeństwo majowe .

6.Dziękujemy państwu Łukasikom i Pietrasom za prace przy porządkowaniu ogródka .

7. Centrum Jana Pawła II w Lublinie zaprasza na tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny, który w Lublinie odbędzie się w niedzielę, 15 maja 2022 r. Wydarzenie rozpocznie się na placu przed Kościołem Akademickim KUL w Lublinie o godz. 14.30 koncertem pt.: „Scena pełna życia – Solidarni z Ukrainą. Następnie uczestnicy wyruszą do archikatedry, gdzie o godz. 17.00 rozpocznie się Msza św. w intencji rodzin pod przewodnictwem Księdza Biskupa Józefa Wróbla.

7.Zachęcamy do  czytania prasy katolickiej w Niedzieli proponujemy artykuł o „ Apostole , który zastąpił zdrajcę , czyli o św. Macieju. A w „GN „ artykuł „ Wraca noc muzeów” i  ciekawy felieton o ks. Andrzeju Kozieju i jego niezwykłej pasji – człowiek ,który kocha przedmioty z duszą „.

8.Zmarli parafianie :+śp. Aleksander Zawistowski .

Dodaj komentarz