Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

11 września 2022

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Przezywamy XXIV Niedziele w ciągu roku liturgicznego. Otwiera ona obchód XII Tygodnia  Wychowania Chrześcijańskiego. Usłyszeliśmy List Episkopatu Polski na ten temat.

2.Do końca września przyjmujemy zapisy dzieci do I komunii św. termin Uroczystości komunijnych w naszym kościele to 28 maja 2023 godz. 11.30.  oraz kandydatów do bierzmowania , planowany termin bierzmowania odpust ku czci św. Antoniego 13 czerwca 2023 roku .Ofiary zebrane dziś do puszki przeznaczamy na „Fundusz Ewangelizacji w Środkach Masowego Przekazu”.

3. Od I Niedzieli października powraca Msza św. dla dzieci o godz. 13.00. zapraszamy zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będzie to ich spotkanie formacyjne .

4.Przypominamy ,że kancelaria parafialna czynna tylko po południu w godz. Od 16.00. do 18.00.

5.W liturgii Kościoła w tym tygodniu we wtorek wsp. Św. Jana Chryzostoma bp. dK , tradycyjnie o 10.00. msza wotywna do św. Antoniego. W środę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża ŚW. we czwartek wsp. MB Bolesnej  a w piątek św. Korneliusza i Cypriana .

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej w Niedzieli ciekawy artykuł” Czy wiara przestaje być potrzebna do życia ?” .A w „GN ‘ proponujemy felieton o Lubelskim Bractwie Miłosierdzia- które daje bezdomnym jedzenie i wsparcie duchowe .

7.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła bezimienna ofiara 5 tys zł , bezimienna 200 i 100 zł Bóg zapłać ofiarodawcom.

8.Zmarli parafianie :+ Marian Grudzień , Mieczysław Mucha polecamy ich miłosierdziu Bożemu.

Dodaj komentarz