Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 września 2022

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Ostatnia niedziela miesiąca września .
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Wincentego a Paulo o 10.00. tradycyjnie msza wotywna do św. Antoniego środę św. Wacława męczennika .
  3. We czwartek mamy Święto św. Archaniołów : Michała ,Gabriela, Rafała , w piątek św. Hieronima .
  4. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik w Liturgii kościoła wspominamy św. Teresę od Dzieciatka Jezus dz. dK , Jest to jednocześnie I sobota miesiąca o 11. Msza i modlitwa różańcowa dla męskiego różańca . Rozpoczynamy też nabożeństwa różańcowe w naszej kaplicy codziennie o godz. 18.00. serdecznie zapraszamy .
  5. Przyszła Niedziela to I niedziela miesiąca na mszach adoracja po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary złożone na tace przeznaczamy na Seminarium Duchowne .
  6. W tym tygodniu prosimy wchodzić do kaplicy od strony ul. Dolnej Panny Marii przynajmniej przez 3 pierwsze dni ze względu na to ,że za bramą od strony ul .Bernardyńskiej będzie wykop , będą prace udrażniające kanalizacje ściekowa , która nam się zapchała i mamy problem.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej : w Niedzieli proponujemy artykuł o aniołach pt.” Chronią, ratują prowadzą’ w „GN” – ciekawe świadectwo życia aktora Franciszka Pieczki , który zmarł w minionym tygodniu.
  8. Zmarli parafianie ; śp. Jadwiga Mąka , Krystyna Kędzior, Mieczysław Bąk, Wanda Indrzejewska.

Dodaj komentarz