Ogłoszenia parafialne 9 września 2018 r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

9 września 2018

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Trwają prace renowacyjne figurki Matki Bożej oraz prace przy odwilgoceniu Kościoła. Bóg zapłać za kolejne ofiary przekazywane na te cele.
  2. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Medjugorie dziś po mszy św. o godz. 18.30. Spotkanie dla obu grup pielgrzymów udających się w październiku do Ziemi Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę 16 września o 18.30. Gdyby ktoś chciał do nas jeszcze dołączyć, serdecznie zapraszamy!
  3. Zapraszamy też na inne pielgrzymki – do Ziemi Świętej, Fatimy i Montserrat i inne. Szczegóły na stronie internetowej, w kancelarii oraz codziennie w biurze na naszym parkingu.
  4. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza do korzystania z Przystani Wsparcia Życia Rodzinnego, gdzie dyżury pełnią psychologowie (pn i śr), prawnik (wt) i ksiądz (czw). Szczegóły na plakacie i u księdza proboszcza.
  5. Zapisy na przygotowanie do I komunii i bierzmowania do końca września. Przypominam, że zgody na I komunię poza parafią będą wydawane tylko tym, którzy przejdą roczne przygotowane w naszej parafii.
  6. 14 września zapraszamy na mszę św. o Miłość z katechezą o miłości p.t. Wierność w dobie Internetu oraz z czuwaniem przy relikwiach św. Walentego.
  7. W minionym tygodniu przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie: John Buchan i Sylwia Równiak, Krzysztof Jaraszkiewicz i Ewa Tymińska. Do Pana odeszła śp. Teresa Gałecka.

Dodaj komentarz