Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
5 grudnia 2021
II NIEDZIELA ADWENTU

  1. II Niedziela Adwentu a jednocześnie I niedziela miesiąca , krótką adoracją uczcimy Jezusa, po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary złożone dziś do puszki przeznaczmy na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
    2.W liturgii Kościoła we wtorek wspomnienie św. Ambrożego, o 10.00. tradycyjnie msza wotywna do św. Antoniego.
  2. W środę 8 grudnia mamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP msze o 6.30. Roraty , 8.30. 10.00 . i 18.30.
  3. 11 grudnia w sobotę o godz. 19.00. rozpocznie się koncert dedykowany bł bp. Władysławowi Goralowi wykonawcy :Chór i Orkiestra Kameralna Jubilaeum – serdecznie zapraszamy .
  4. Przyszła Niedziela III Adwentu rozpocznie nasze rekolekcje ,które poprowadzi ks. Tomasz Dumański , w niedziele msze z naukami według niedzielnego porządku , poniedziałek i wtorek msze z naukami o 6.30. Roraty, 8.30. 10.00. i 18.30. , poniedziałek i wtorek to też dni spowiedzi.
  5. Na stoliku przy filarze poświęcony opłatek na stół wigilijny oraz świecie Caritas. Może weźmy opłatek dla sąsiadów , którzy nie wychodzą z domu z racji podeszłego wieku.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej w Niedzieli artykuł „ Niepokalanie Poczęta – co to znaczy ? a w GN –„Czy brat Kalikst z lubelskiej Poczekajki zostanie ogłoszony błogosławionym ?
  7. Zmarli parafianie : + śp. Stanisław Denkowski, Mieczysław Tobolszewski , Zdzisław Wiącek , Jerzy Porębny, Marek Telecki

Dodaj komentarz