Ogłoszenia duszpasterskie

  1. IV Niedziela zwykła ,dzieci i młodzież rozpoczynają w naszym województwie ferie zimowe , życzymy im bezpiecznego odpoczynku .W minionym tygodniu przezywaliśmy odpust parafialny ku czci św. Pawła .
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską wszystkim rodzinom ,które nas przyjęły dziękujemy za gościnność i życzliwość oraz za ofiary na rzecz naszej parafii . To pozwoli nam funkcjonować przez kwartał -chodzi o utrzymanie pracowników i opłaty za energię ,podatki ,prace remontowe .Ale jak wszyscy i parafia stoi wobec zagrożenia płynności finansowych za proste funkcjonowanie , nie wiem co będzie dalej , czy nie będziemy musieli szukać jakiś oszczędności poprzez cięcia etatów .
  3. Kancelaria parafii wraca do pracy w normalnym czasie czyli 16.00- 18.00 poniedziałek- piątek , rano nie będzie już czynna .
  4. We wtorek o 10.00. msza wotywna do św. Antoniego .
  5. W tygodniu przypada I czwartek  miesiąca po mszy wieczorowej modlitwy o powołania.
  6. 02 lutego piątek to Święto ofiarowania Pańskiego MB Gromnicznej msze o 7.00.  8.30. 10.00. 18.30.z poświeceniem gromnic , jest to I piątek miesiąca odwiedzimy też  chorych .
  7. I sobota miesiąca o 11.00. msza i modlitwa różańcowa dla wspólnoty „ Męskiego Różańca „ po mszy wieczorowej nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca .
  8. Przyszła Niedziela to I miesiąca lutego na mszach adoracja po sumie zmiana tajemnic różańcowych .
  9. Zachęcamy do lektury gazet katolickich .
  10. Zmarli parafianie w tym tygodniu :śp. Zofia Policzkiewicz i      Kazimiera Podgórska  RiP .

Dodaj komentarz