Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24 września 2023

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   XXV Niedziela zwykła ,ostatnia niedziela września ,przyszła to 1 października I Niedziela miesiąca na mszach adoracja po sumie zmiana tajemnic różańcowych, nabożeństwa różańcowe w październiku w naszej parafii codziennie o godz. 18.00.Serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową .

2.  W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy w środę św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława Męczennika, w piątek mamy Święto św. Archaniołów  Michała Gabriela Rafała , w sobotę wsp. Św. Hieronima .

3.   We wtorek o 10.00. msza wotywna do św. Antoniego.

4.  Przypominamy o zapisach dzieci i młodzieży do I Komunii św. i bierzmowania do końca września u ks. Wikariuszy .Od października rozpoczną się przygotowania formacyjne .

5.  Od 4 do 17 października nasz kościół będzie otwarty od 12.00 do 17.00. będzie tam wystawa pt. Oblicza śmierci” prezentująca obrzędy ,zwyczaje i poglądy ludowe związane z trudnym tematem śmierci , przy okazji będzie można zobaczyć nasz kościół i stan prac renowacyjnych.

6.  Organizowana jest przez parafie św. Urszuli Ledóchowskiej pielgrzymka do Strachocina do św. Andrzeja Boboli szczegóły na afiszu w korytarzu. Tam jest też telefon kontaktowy.

7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej :w Niedzieli ciekawy artykuł pt. „Przypadkowi Geniusze „ w „GN „ artykuł Raport o wysiedlonych ludziach 110 milionów ludzi opuściło swe domy .

Dodaj komentarz