Ogłoszenia Parafialne

10 maja 2020

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary, jakie w tym trudnym czasie otrzymujemy na potrzeby Parafii. Bóg zapłać za Waszą modlitwę, za pomoc w pracach przy kościele a także za ofiary czy to składane na tacę, w kancelarii czy poprzez przelew na konto Parafii lub Fundacji pod Damaszkiem. Bóg zapłać!
  2. W czasach ograniczeń jakich doświadczamy dodatkowo zapraszamy wiernych do codziennej modlitwy w godzinie Bożego miłosierdzia. O 15 stej koronka do Bożego Miłosierdzia. 18.00 Nabożeństwo majowe, 18.30 msza św. Codziennie po każdej mszy wieczorowej godzinna adoracja z odmawianiem czterech części różańca świętego. Warto zaznaczyć że Ojciec Święty zachęca nas abyśmy w maju w sposób szczególny sięgnęli po różaniec.
  3. Termin Pierwszej Komunii został wstępnie przełożony na III niedzielę września na godz. 13.00
  4. We czwartek 14 maja msza św. o Miłość z katechezą o miłości i modlitwą do św. Walentego. Temat katechezy: „Jak dobrze znowu razem”.
  5. W minionym tygodniu przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie: Krzysztof Jasiński i Agnieszka Farat. Do Pana odeszli: Andrzej Kołodziej, Irena Jaroszek, Ryszard Drela, Zdzisława Kruszyńska, Jadwiga Trojak.

Dodaj komentarz