OGŁOSZENIA PARAFIALNE

31 maja 2020 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

  1. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. w godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30
  2. Dziś jest pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy o 11.30 spotkanie pielgrzymów i zainteresowanych planowanymi przez nas pielgrzymkami.
  3. Po każdej mszy św. rozdajemy dziś cukierki ze złotymi myślami świętych tzw. Boże Krówki. Zbieramy też dodatkowe ofiary do puszki na bieżące potrzeby naszej parafii. Po okresie ograniczeń mamy wiele pilnych wydatków np. czeka nas naprawa dzwonów, zakup dywanu dla nowożeńców, jaki rozkładamy na śluby. Przy tej okazji chcę raz jeszcze z serca podziękować wszystkim, którzy wspierali nas i wspierają czy to poprzez modlitwę czy dary materialne. Niech Bóg wynagrodzi Waszą hojność serca.
  4.  W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W sobotę kolejny Męski Różaniec. Zapraszamy zwłaszcza Panów, na wspólną modlitwę. Msza św. o 18.30, po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu wg próśb Matki Bożej a następnie odmówimy modlitwę różańcową.
  5. Kontynuujemy odmawianie Wielkiej Nowenny Pompejańskiej o nawrócenie grzeszników. Różaniec codziennie po mszy wieczorowej z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Od jutra codziennie o 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Codziennie o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Wspólnie z Fundacją pod Damaszkiem chcemy jak co roku zorganizować Piknik Rodzinny dla Dzieci. Ze względu na ograniczenia, które dopiero są powoli znoszone w tym roku piknik organizujemy nie w pierwszą, ale ostatnią niedzielę czerwca. Fundacja zbiera na ten cel środki poprzez wpłaty na konto oraz za pośrednictwem portalu zrzutka.pl
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy religijnej. Niedziela, Gość Niedzielny i czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego dostępne za dowolną ofiarą przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do podzielenia się prasą z naszymi sąsiadami, zwłaszcza chorymi, starszymi, pozostającymi w domach.

Dodaj komentarz