Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
26 grudnia 2021

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1.Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia to Święto św. Rodziny, usłyszeliśmy List Episkopatu Polski. Ofiary złożone na tace przeznaczone są na KUL.
2.Jutro Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty- odpust w Archikatedrze, poświecenie wina na mszach o godz. 7.00. i 18.30.Mozna przynieś także własne wino do poświecenia .

 1. We wtorek o 10.00.msza wotywna do św. Antoniego
 2. 28 grudnia na mszę o godz. 18.30. zapraszamy mieszkańców ulicy : Boże Błogosławieństwo dla parafian z ul. Obrońców Pokoju, Raabego, Uniwersytecka, Grottgera, Skłodowskiej.
  29 grudnia o 18.30. msza O Boże Błogosławieństwo dla parafian z ul. Ochotnicza, Szczerbowskiego, Strażacka, Piłsudskiego.
  30 grudnia o 18.30. msza O Boże Błogosławieństwo dla parafian z ul. Narutowicza. Plan mszy zamieszczony jest w gablocie przed świątynią , będziemy informować też sukcesywnie podczas niedzielnych ogłoszeń
 3. W piątek 31 grudnia wspomnienie św. Sylwestra papieża na ten dzień jest udzielona dyspensa Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik udzielił dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych i zachowania pokutnego charakteru piątku, 31 grudnia 2021 r., wszystkim wiernym Archidiecezji Lubelskiej.
  6.W tym dniu zapraszamy na wieczorna msze św. o godz. 18.30 po niej będzie nabożeństwo na zakończenie roku.
 4. 1 stycznia 2022 roku To uroczystość Św. Bożej Rodzicielki jednocześnie I sobota miesiąca po mszy wieczorowej nabożeństwo I- sobotnie.
 5. Przyszła Niedziela to II niedziela po Narodzeniu Pańskim – jednocześnie I niedziela miesiąca na mszach adoracje po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  9.Serdeczne „Bóg zapłać” pani Ewie i Monice za posprzątanie kościoła na święta ,panu Sławkowi za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych , panu Piotrowi za ofiarowane smakołyki na stół wigilijny.
  10.Polecamy prasę katolicką : w Niedzieli polecamy artykuł pt.”Cudowna wymiana” a w „GN „ ‘Świąteczna podróż do Ziemi Św. „
  11.Zmarli parafianie : + Jadwiga Hemperek, Krzyszto Łabarewicz.

Dodaj komentarz