Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10 grudnia 2023

II NIEDZIELA ADWENTU

1. II Niedziela Adwentu ,mamy już na stół wigilijny świece Caritas małe w cenie 10 zł i duże kule biała lub czerwona 25zł, równię opłatki na wigilijny wieczór przy stoliku z prasą , gdyby ktoś chciał roznieś opłatki po swojej ulicy lub kamienicy ,zapraszamy do zakrystii.

2.Ofiary złożone dziś do puszek [przeznaczamy na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie „

3. We wtorek msza wotywna do św. Antoniego o godz. 10.00.

4 W liturgii Kościoła wspominamy w środę 13.XII. św. Łucje , we czwartek św. Jana od Krzyża , wieczorem po mszy modlitwy do św. Walentego z racji 14 dnia miesiąca .

5. W Przyszłą Niedzielę III Adwentu rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe poprowadzi je ks. Wadim Zdorow , student KUL Polak pochodzący z Ukrainy .Rekolekcje potrwają przez poniedziałek i wtorek  porządek nabożeństw : 7.00.,08.30. 10.00. 18.30. przez te dwa dni możliwość spowiedzi .

6.Bóg zapłać bezimiennym ofiarodawcom za ofiary na rzecz parafii 1600zł i 1000zł, jak równię za ofiary przekazywane na konto parafialne wpłacane przez parafian i gości .

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : są dodatkowe gazet o charakterze miesięczny czy kwartalnym tzw. Dodatek Historyczny , bardzo ciekawy zachęcamy do nabycia i czytania, na stoliku są różne dodatkowe gazety i książki religijne one są za darmo proszę wziąć sobie i czytać .

8.Zmarli parafianie : śp.  Tomasz Rodziewicz .

Dodaj komentarz