Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 października 2022

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś XXIX Niedziela zwykła w ciągu roku i 44 rocz. wyboru św. Jana Pawła II na Stolice Piotrową przeżywamy ten dzień jako Dzień Papieski , jak zapowiadaliśmy są do nabycia kremówki papieskie jako forma wsparcia ubogiej a zdolnej młodzieży, również dziś do puszki zbierane są ofiary na „Fundusz Papieski’. Na parapetach okiennych leżą już kartki wypominkowe , można zabrać zaznaczyć wybrany dzień polecimy napisanych na kartach zmarłych w modlitwie różańcowej o godz. 18.00. od 1 do 13 listopada br.

2.We wtorek w liturgii wspom. św. Ignacego Antiocheńskiego bp i m.

3.We wtorek o 10.00.tradycyjnie msza wotywna do św. Antoniego a równocześnie Święto św. Łukasza Apostoła i Ewangelisty , nabożeństwo różańcowe ofiarujemy za służbę zdrowia .

4.We czwartek wspomnienie św. Jana Kantego patrona diecezji .

5.W sobotę mamy wspomnienie św. Jana Pawła II  ..

6.W przyszłą niedzielę ofiary do puszki przeznaczamy na Papieskie Dzieło Dziecięctw Misyjnego- wspieramy dzieci na misjach .

7.Przypominamy o nabożeństwach różańcowych codziennie o 18.00.

8.Nasza grupa Dzieła Aniołów udaje się na Rekolekcje do Częstochowy  na Jasna Górę w niedzielę o 9.15 będzie msza  telewizyjna na Jasnej Górze , której będę przewodniczył .

9.Zachęcamy do lektury katolickiej w Niedzieli polecamy artykuł o św. Teresie a Avila i Jej wielkim dziele „Twierdza wewnętrzna „. A w „GN „ zaproszenie aby 11 listopada obejrzeć premierę filmu o wielkim proroku – kard. Wyszyńskim.

9.Zmarli parafianie : śp. Barbara Woskowicz- Dudkowska ,Zenon Szalak , Regina Kubecka ,Danuta Kustrzyk, Anna Markowska ,Andrzej Stachyra. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu..

Dodaj komentarz