OGŁOSZENIA PARAFIALNE

9 lutego 2020

V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś po mszy św. o 11.30 spotkanie uczestników pielgrzymki na Sycylię.
  2. 14 lutego zapraszamy na mszę św. o miłość z katechezą o miłości oraz błogosławieństwem narzeczonych. Zapraszamy wszystkich, nie tylko tych, którzy są zaręczeni czy poślubieni, także osoby samotne, aby wypraszać miłość w codziennym życiu, pamiętając, że jest to największa z cnót a zarazem największe z przykazań. Msza św. 14 lutego o 18.30 będzie odprawiona go jako msza zbiorowa. Możemy zgłaszać do niej swoje intencje.
  3. Mamy wolne intencje na msze św. Możemy także przyjąć na mszę św. gregoriańską. Msze możemy zamawiać w zakrystii po mszy lub w kancelarii w godzinach urzędowania.
  4. Zapraszamy na wspólne pielgrzymowanie w tym roku. Najbliższa pielgrzymka odbędzie się na Sycylię w kwietniu. Kolejne do Fatimy w maju, Japonii na przełomie maja i czerwca. Pełny harmonogram na stronie parafii i Fundacji pod Damaszkiem.
  5. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza do korzystania z Przystani Wsparcia Życia Rodzinnego. Dyżury psychologów, prawnika, księdza i doradcy zawodowego.
  6. W najbliższą sobotę zapraszamy wspólnie ze Stowarzyszeniem Koliber na mszę św. w intencji prześladowanych chrześcijan oraz na spotkanie z redaktorem Michałem Bruszewskim. Msza św. o godz. 18.30, spotkanie po mszy św. w Sali św. Józefa.
  7. W minionym tygodniu zmarła mama ks. Andrzeja – śp. Regina Gęba. Spośród naszych parafian do Pana odeszli również śp. Czesława Moskwa, Zuzanna Mikucka i Maria Kwaśniewska.

Dodaj komentarz