Ogłoszenia parafialne

                 OGŁOSZENIA PARAFIALNE               25 lutego 2024

                 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. II niedziela Wielkiego Postu , zapraszamy na nabożeństwa pasyjne – dziś po mszy wieczorowej _ gorzkie Żale , w piątki o godz. 18.00. – Droga Krzyżowa , ofiary złożone dziś do puszki przeznaczamy na pomoc misjom i misjonarzom .
 2. We wtorek o 10.00. msza wotywna do św. Antoniego .
 3. W czwartek po mszy wieczorowej spotkanie formacyjne dla wspólnoty  „Żołnierzy Chrystusa „.
 4. I piątek miesiąca odwiedzimy chorych .O godz. 18.00- Droga Krzyżowa .
 5. I sobota miesiąca o 11.00. msza dla wspólnoty „ Męskiego Różańca”.
 6. Przyszła Niedziela to I Niedziela miesiąca na mszach adoracja po sumie zmiana tajemnic różańcowych .
 7. Dyrekcja SzP Nr 7 przy ul. Plażowej 9 zaprasza na Dni Otwarte Szkoły 2 marca od godz. 10.30.  do 8 marca będą trwały zapisy dzieci  do I klasy i „zerówki „ – szczegóły na afiszu w korytarzu kaplicy.
 8. W sobotę 2 marca od 9.00 do 16.00 w Auli Caritas będzie spotkanie Forum Alfa zaproszeni są katecheci , wspólnoty w parafiach .
 9. Zapowiedzi przedślubne : 2 zapowiedz Tomasz Mroczkowski  i Agata Mroczkowska z . Kowalczyk -cywilnie związani ,oboje naszej parafii. 1 zapowiedz :Bartosz malec , kawaler i Agnieszka Masierak ,panna oboje z Lublina naszej parafii .
 10. Polecamy prasę katolicką :w Niedzieli artykuł „ „Chrześcijanie w Ziemi Świętej liczą na modlitwy i jałmużnę „ w „GN” polecamy artykuł o Ekstremalnej Drodze Krzyżowej w Lublinie ,która będzie miała miejsce 8 marca .
 11. Zmarli parafianie w minionym tygodniu : śp. Jan Przybyła .

Dodaj komentarz