Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

30 października 2022

             XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA — ROCZNICA POŚWIECENIA

                                            WŁASNEGO  KOŚCIOŁA.

1.  Ostatnia Niedziela miesiąca października przeżywamy ją jako Uroczystość Poświecenia Miejscowego Kościoła, kończymy jurto nabożeństwa różańcowe tym bardziej zapraszamy na wspólną modlitwę.

2.We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych msze według porządku niedzielnego o 18.00. różaniec wypominkowy . Codziennie do 13 listopada o 18.00.rózaniec w intencji zmarłych , których wspomnimy , imiona zapiszemy na kartkach wypominkowych , leżą na parapecie kaplicy te kartki ,można wziąć zakreślić dzień , w który wyczytamy ich na różańcu. Z racji Uroczystości Wszystkich Świętych we worek nie będzie mszy wotywnej do św. Antoniego.

3. 2 Listopada to Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych -Dzień Zaduszny msze o 7.00. 8.30. 10.00 i 18.30.

4 .W tym tygodniu wypadają I czwartek miesiąca po mszy wieczorowej modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I piątek miesiąca od 9.00. odwiedzimy chorych o 18.30. msza o NS Pana Jezusa ,  I sobota miesiąca o 11.00. msza i różaniec dla mężczyzn ze wspólnoty Wojowników Maryi , po mszy wieczorowej nabożeństwo I sobotnie.

5.Przyszła Niedziela to I niedziela miesiąca listopada na mszach adoracja po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary zebrane na tace przeznaczamy na budownictwo sakralne w naszej diecezji.

6. Ks. Abp St. Budzik kieruje do nas komunikat w związku z wyborami do rad parafialnych.

7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej : w Niedzieli proponujemy artykuł na czasie pt” Czyściec daje nadzieję „ a w „GN” wydanie lubelskie informacja nt mszy na naszych cmentarzach .

8.Zmarli parafianie : śp. + Andrzej Czubacki, Genowefa Świca .

Dodaj komentarz