Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

7 kwietnia 2024

II NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dziś II Niedziela po Wielkanocy Święto Miłosierdzi Bożego , jednocześnie I niedziela miesiąca kwietnia na mszach adoracja po sumie zmiana tajemnic różańcowych . Uroczystość Miłosierdzia Bożego to Święto Patronalne Caritas ofiary złożone dziś do puszki przeznaczamy na „ Fundusz Caritas”.
  2. Jutro przypada przeniesiona Uroczystość Zwiastowania Pańskiego msze u nas o 7.00. 8.300. 10.00 i 18.30  ofiary złożone na tace przeznaczamy na „ Fundusz Obrony Życia „po mszy wieczorowej chętni mogą podjąć duchową adopcje dziecka poczętego , przy gazetach jest deklaracja proszę ją wypełnić i przynieść na msze wieczorowa , kto nie będzie mógł przyjść jutro do kościoła , niech ją przyniesie na przyszłą niedzielę .
  3. We wtorek o 10.00 . msza wotywna do św. Antoniego.
  4. Poszukujemy stolarza , który by się podjął renowacji krzyża przy ul. Wschodniej i Narutowicza .
  5. Caritas Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dobra , odbędzie się on  w sobotę 13 kwietnia na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkań Kultur w Lublinie , wile atrakcji dla dzieci i rodzin
  6. W przyszłą Niedzielę ofiary złożone na tace przeznaczamy na Seminarium Duchowne w Lublinie .
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej : w Niedzieli wiele artykułów związanych z Miłosierdziem Bożym a w „GN” o sytuacji w Izraelu .

Dodaj komentarz