Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 marca 2024

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.V Niedziela Wielkiego Postu , zapraszamy na nabożeństwo pasyjne po mszy wieczorowej -Gorzkie Żale .

2. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa -patrona Kościoła Powszechnego , o 10.00. msza wotywna do św. Antoniego.

3. 22 marca w piątek na terenie obozy koncentracyjnego na Majdanku o godz. 18.00.odbedzie się Droga Krzyżowa  pod przewodnictwem ks. Abp .Stanisława -wszyscy mieszkańcy Lublina i okolic są zaproszeni.

4. Diecezjalny Dom Rekolekcyjny na Podwalu- może być także wynajmowany na uroczystości chrzcielne ,I komunii sw. czy innych spotkań , jest tam parking, szczegóły wkrótce na plakacie ,który będzie wisiał w korytarzy kaplicy.

5. W przyszłą Niedzielę Palmową rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne poprowadzi je  znany nam ksiądz Wasyl z Tarnopola, chyba, że go nie przepuszcza na granicy wtedy   proboszcz , na mszach poświecenie palm. Rekolekcje potrwają poniedziałek i wtorek przez wszystkie dni możliwość spowiedzi .Porządek mszy rekolekcyjnych poniedziałek i wtorek jednakowy 7.00.8.30. 10.00. 18.30. ponieważ w Wielka Sobotę w nocy nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni ,zmienimy trochę nabożeństwo Wigilii Paschalnej z 20.00. na 19.00. jest to trochę za późna pora zwłaszcza . Więc Wielki Czwartek liturgia o 18.30. w Wielki Piątek droga krzyżowa o 18.00. Liturgia o 18.30. i w Wielką Sobotę -Wigilia Paschalna o 19.00.

6.Bardzo proszę parafian i wszystkich , którzy zechcą wziąć udział w rekolekcjach o jałmużnę w postaci wszystkiego ;papier toaletowy , chemia, cukier mąka , drobne konserwy dosłownie wszystko przekażemy to ks. Wasylowi do jego parafii on tam ma ostatnio bardzo dużo sierot wojennych , może byśmy ich wsparli tymi drobnymi rzeczami .

7.Polecamy prasę katolicką .

8. Zmarli parafianie w minionym tygodniu ;+ śp. Stanisław Klonowski

Dodaj komentarz