OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 lutego 2020

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Miejski Urząd Pracy w Lublinie zachęca osoby bezrobotne do 30 roku życia do udziału w szkoleniach dostosowujących kwalifikacje do wymogów obecnego rynku pracy oraz osoby powyżej 30 roku życia do korzystania ze staży połączonych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Szczegóły w gablocie.
  2. Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku zaprasza na warsztaty muzyki gospel w dniach 21-23 lutego. Szczegóły na plakacie.
  3. Rozpoczęliśmy internetową zbiórkę na renowację ołtarza i obrazu św. Walentego pod hasłem: „Znalazłeś miłość swojego życia, ozłoć św. Walentego”. Link do zbiórki założonej na portalu zrzutka.pl umieszczony jest na stronie internetowej Parafii oraz Fanpage parafii. Ofiary można też przekazywać bezpośrednio na konto parafii oraz bezpośrednio duszpasterzom parafii jak też w biurze Fundacji pod Damaszkiem. Na ten cel będzie również przeznaczona zbiórka ofiar do puszki za tydzień, jaka odbywa się co miesiąc przy okazji rozdawania „Bożych Krówek” w ostatnią niedzielę miesiąca. Aby przekazać dar na ozłocenie św. Walentego wystarczy kliknąć tutaj.
  4. Składam serdeczne podziękowania za dystrybucję programów pielgrzymek wyłożonych na stoliku pod chórem oraz udostępnianie w Internecie. Tegoroczny nabór odbywa się dobrze i mamy nadzieję, że zaowocuje on konkretnymi duchowymi i materialnymi owocami, z jakich korzysta nasza parafia. Za tydzień wszystkich zainteresowanych pielgrzymkami zapraszam na spotkanie po mszy św. o 11.30. Na mszy modlić się będziemy w sposób szczególny za naszych pielgrzymów pielgrzymujących z Fundacją Pod Damaszkiem. Pielgrzymów chcących dołączyć do pielgrzymek na Sycylię oraz do Fatimy i Santiago de Compostella proszę o szybkie podejmowanie decyzji ze względu na ograniczoną liczbę zakupionych biletów lotniczych.
  5. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza do korzystania z Przystani Wsparcia Życia Rodzinnego. Zgłaszać się można bezpośrednio do biura obok kancelarii, lub wcześniej umawiać spotkanie pod tel. +48 691 345 293, albom mailowo biuro@poddamaszkiem.pl
  6. W minionym tygodniu do Pana odeszli: śp. Antoni Michalak, Marta Serafin Krzak.

Dodaj komentarz