Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20 listopada 2022

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.Dzisiejsza Niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata ,ostatnia niedziela Roku Liturgicznego za tydzień I Niedziela Adwentu , ofiary zebrane dziś na tace przeznaczamy na nasze Seminarium Duchowne , a ofiary do puszki przeznaczone na ” Pomoc Kościołowi w Potrzebie „.

2.Mamy już pobłogosławione opłatki na stół wigilijny , można w zakrystii nabyć , gdyby był ktoś chętny zabrać do swoich bloków i kamienic by roznieść po sąsiadach będziemy bardzo wdzięczni. Ofiary z opłatków przeznaczymy na światło i ogrzewanie oraz funkcjonowanie parafii , które ostatni jest bardzo zagrożone , możemy być niewypłacalni , z powodu zamknięcia kościoła i mniejszej liczby wiernych w kaplicy. Dlatego bardzo prosimy o pomoc finansową i za wszelkie ofiary bardzo serdecznie dziękuje , wpłynęły ostatnio bezimienne ofiary  1800zł ,200zł 250zł .

3.Jutro w liturgii wsp. Ofiarowania NMP , we wtorek św. Cecylii patronki muzyki kościelnej , o 10.00 tradycyjnie msza św. wotywna do św. Antoniego.

4. W czwartek wsp. Św. Andrzeja Dung-Laca i towarzyszy koreańskich męczenników , w piątek wsp. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

5. W związku z nową sytuacją w jakiej znaleźliśmy się trudniejsze dojście do kaplicy , światła miejskie wyłączane są o 6.00.rano, jest ciemno, nasze roraty będą nie tak jak w ubiegłych latach o 6.30. tylko o 7.00. Więc bez zmiany msze poranne o 7.00. roratnia i 7.30.

6. W każda Niedziele Adwentu odbywa się „ Ekumeniczny Festiwal Wokalny _ Adwentus „ szczegóły na plakacie w korytarzu przy kaplicy.

7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz