Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26 września 2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj w ostatnią niedzielę września w całym Kościele w Polsce mamy liczenie wiernych : ilość uczestniczących we mszy św. i przystępujących do Komunii .Jak zapowiadaliśmy po mszy wieczorowej  koncert organowy p. Stanisława Maryjewskiego  na stoliku z prasą są także jego płyty CD nagrane z różna muzyką religijną i klasyczną .Ten koncert jest dopełnieniem promocji naszej płyty CD z nagraniem koncertu ,który się odbył w kościele w czerwcu br.

2.Wczoraj w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 11.00 .nastąpiło uroczyste otwarcie III Synodu Archidiecezji Lubelskiej .Stałą intencją modlitewną po mszach będziemy wspierać prace Synodu.

3.Jutro wspomnienie św. Wincentego a Paulo , jednocześnie rozpoczynamy Triduum przed Uroczystością św. Archaniołów jutro rozważania dotyczyć będą św. Archanioła Michała .

4.We wtorek wspomnienie św. Wacława  o 10.00. tradycyjnie msza wotywna do św. Antoniego.

5.W środę Święto św. Archaniołów : Michała ,Gabriela i Rafała.

6.W czwartek wspomnienie św. Hieronima .

7.W Piątek mamy wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus dz. dK  jest to jednocześnie I piątek miesiąc odwiedzimy chorych , na mszach spowiedź I piątkowa .Piątek to 1 października rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii codziennie o 18.00.

8.Sobota 2 października wspomnienie św. Aniołów Stróżów jednocześnie I sobota miesiąca nabożeństwo I sobotnie tradycyjnie po mszy wieczorowej .

9.Przyszła Niedziela 3 października  to I Niedziela miesiąca po mszach krótka adoracja , ofiary złożone na tace przeznaczamy na Seminarium Duchowne w Lublinie.

10.Polecamy prasę katolicką :w  Niedzieli proponujemy artykuł „Kościół -dom i szkoła komunii”  o rozpoczętym wczoraj III Synodzie Archidiecezji Lubelskiej .a w „GN” –‘ Lubelskie cuda o. Pio”

11.Zmarli parafianie : + Józefa Cieślak i Mieczysław Olszewski.

Dodaj komentarz