Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
7 listopada 2021
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dzis I niedziela miesiąca po mszy krótka Adoracja , po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary zebrane dziś do puszek przeznaczone są na Fundusz „Pomoc Kościołowi w potrzebie „.Po mszy wieczorowej usłyszymy koncert organowy w wykonaniu p. Marka Bochniaka „Zaduszki muzyczne u św. Pawła – psalm” Bądź mi litościw „ na przestrzeni wieków. Serdecznie zapraszamy.
2.We wtorek w liturgii Kościoła przypada Święto -Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – o 10.00. tradycyjnie zapraszamy na msze wotywna do św. Antoniego.
3.W środę wspomnienie św. Leona Wielkiego – papieża .
4.W czwartek św. Marcina z Tours – jednocześnie Święto Państwowe , 103 Rocznica Niepodległości Polski msza w int ojczyzny o godz. 18.30.
5.W piątek wspomnienie św. Jozafata a w sobotę wspomnienie pierwszych polskich męczenników :Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
6.W przyszłą niedziele ofiary zebrane na tace przeznaczamy na budownictwo sakralne w naszej diecezji jest to 14 dzień miesiąca o 18.30. msza o Miłość -za wstawiennictwem św. Walentego- zachęcamy aby polecać intencje .
7.do 15 listopada o 18.00. w naszym kościele jest różaniec wypominkowy modlimy się za naszych zmarłych , można ich jeszcze polecić w te kolejne dni na bocznych ołtarzach są kartki .
8.Polecamy prasę katolicką : w Niedzieli polecamy artykuł „ Duchowni ojcowie niepodległości „ A W „GN” polecamy artykuł pt” Nie ma we mnie podzielenia” o niedawno zmarłym ks. Grzegorzu Pawłowskim .

  1. Zmarli parafianie: +śp. Edmund Gugała .

Dodaj komentarz